Hezké prázdniny:-)

25. 6. 2026
Vážení rodiče a milé děti,
školní rok utekl jako voda a před námi jsou prázdniny plné odpočinku a nových zážitků. Ráda bych vám touto cestou co nejsrdečněji poděkovala za vaši celoroční přízeň, skvělou spolupráci, otevřenou komunikaci a podporu, kterou jste nám i svým dětem po celý rok věnovali. Velmi si vaší důvěry vážíme.
Našim předškolákům, kteří po prázdninách nastupují do školy, přeji úspěšný start do nové životní etapy. Věřím, že v naší školce získali pevný základ, spoustu krásných vzpomínek i prvních velkých kamarádství.
Vám všem přeji klidné a ve zdraví prožité letní prázdniny. Užijte si společný čas s dětmi a načerpejte spoustu nových sil.
V září se budeme opět moc těšit na viděnou:-)
S úctou a přáním krásného léta,
Simona Tetourová.